Halı yıkama sektöründe başarılı bir şekilde üst sıralardaki yerini sakınan Konyaaltı  Halı Yıkama olarak önceliğimiz her zaman satın alan memnuniyeti olmuştur. Kendini yenileyen ve deneyimli personellerimiz, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla çalışmaktadırlar.

Yapmış olduğumuz kaliteli hizmet ve yenilikçi yaklaşımlarımızla sektörde öncü firma olmaya devam etmekteyiz. Geniş bir alana haiz olan yıkama fabrikamızda siz müşterilerimizin arzu ve gereksinimları doğrultusunda her çeşit halı yıkama hizmeti verilmektedir.

 

Halıların cinsine, rengine, yapısına, dokumasına göre yıkama aşamalarının özelliklerinin belirlendiği yıkama fabrikamızdaki personellerimiz, yaptıkları iş ile ilgili lüzumlu data, deneyim ve donanıma sahiptirler.

Fabrikamızdaki Yıkama Hizmetlerimiz

Her çeşit halı yıkama hizmetinin verildiği yıkama fabrikamızda, profesyonel olarak yıkama hizmetinin gerekli olduğu pek çok ürüne yıkama hizmeti sunmaktadır. Yorgan, battaniye, stor perde, halıfleks, yastık benzer biçimde ürünler için de yıkama hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Ücretsiz servisimiz aracılığı ile evinizden teslim alınan ürünleriniz yine kapınıza kadar teslim edilmektedir. Koltuk, yere sabit halıfleks benzer biçimde taşınmadan yıkanması ihtiyaç duyulan ürünler için yerinde yıkama hizmeti bulunan firmamızdaki tüm hizmetlerimiz teknolojik makinelerle yapılmaktadır.

Temizliğin ana unsuru olan sağlığınızı ön planda tutan halı yıkama firması Konyaaltı Halı Yıkama olarak arındırma, yıkama ve leke çıkarmada kullandığımız temizleyicilerin, şampuanların ve yumuşatıcıların hiçbirinde kimyasal madde bulunmamaktadır. Kullanılan temizleyicilerin tamamı doğal içerikli, cilde dost ve antialerjik ürünlerdir.

Alan kişi Memnuniyeti İçin Garantili Hizmet

Halı, koltuk, yatak, yorgan ve benzeri ürünlerin yıkanması için firmamızla bağlantıya geçmenizin arkasından en kaliteli hizmeti uygun fiyat avantajlarıyla ve garantili olarak alabileceksiniz. Yapmış olduğumuz tüm yıkama hizmetleri Konyaaltı Halı Yıkama garantisi kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Yapmış olduğumuz hizmetin kalitesine olan inancımızı sizlere bu hizmetleri para iadesi garantisi ile sunarak göstermekteyiz. Yıkama hizmetimizi aldıktan bir süre sonrasında bile karşılaşmış olduğunız herhangi bir sorun olması durumunda firmamızla irtibata geçerek ilgili probleminin kısa sürede çözülmesini sağlayabilirisiniz.

Yıkama hemen sonra da ihtiyacınız olan yardım ve destek için yanınızda olmaya geçindiren firmamızın pozitif yönde referansları satın alan memnuniyetine ve kaliteli hizmete verdiğimiz özen ve önemden meydana gelmektedir. Güvence kapsamında yıkama hizmetinin tekrar yapılması veya para iadesi talepleriniz kısa sürede değerlendirilmektedir.