Yorgan ve battaniyelerin yıkanmasında temizlik, leke çıkarma unsurlar kadar sağlığın korunması için hijyenik ve antibakteriyel temizliğin yapılması çok önemlidir. Yorgan battaniye yıkama hizmeti de sunan yıkama fabrikamızda ürünlerin temizliği ve bakterilerden arındırılması işlemleri özen ile yapılmaktadır.

Yorgan ve battaniyelerinizin cinsine bakılırsa uygun yıkama programları deneyimli personellerimiz tarafınca ayarlanır. Yıkama aşamasında yumuşatma ve bakterilerden arındırma işlemleri de gerçekleştirilir. Yıkamada kullanılan temizleyiciler cilde arkadaş doğal içerikli ürünlerdir.

ürünlerin iç ve dış malzemeleri ile renkleri itina ile belirlenip ayrıştırıldıktan sonrasında leke tespiti ve leke çıkarma işlemleri gerçekleştirilir. ürünlerin imalında kullanılan malzemeye uygun yıkama programı seçbilimselş makinelerde yorgan ve battaniyelerin yıkanması gerçekleştirilir.

Yorgan ve battaniyelerin yıkanmasında makinenin önemi

çamaşır yıkama makineleri artık daha ağır, daha efsunk ürünleri yıkayacak özelliklere haizdir. Ancak evlerde meydana getirilen yorgan battaniye yıkama işleminde ürünlerin temizleyiciden tam olarak arındırılması çoğu zaman olası olmaz.

Yorgan ve battaniye benzer biçimde ürünler ıslandığında kuru hallerinden çok fazla bir ağırlığa haiz olmaktadırlar ve ağırlıklarıyla birlikte kapladıkları alan da artmaktadır. Bu ürünlerin büyük ve bu iş için müsait otomatik makinelerde yıkanması gerekmektedir.

Makine içerisinde rahat bir halde hareket eden yorgan ve battaniyelerin içinde temizleyicinin kalması mümkün değildir. Ek olarak bu ürünlerin kesinlikle nemli kalmaması, tam olarak kuruması esenlik için elzemdir. Sıkma ve kurutma makinelerimiz tam kurutmanın yapılmasını sağlamaktadır.

Periyodik temizlikle en çok hijyen

Yorgan ve battaniyeler, cildimizle münasebet halinde olan, nefesimize en yakın ürünlerdir. Bu tarz şeylerin hijyenik olması, bakterilerden, tozdan, kirden ve maytlardan tam olarak temizlenmiş olması, sağlıklı olmanın devamlılığını sağlayacaktır.

Birden fazla kişi tarafından kullanılması muhtemel olan yorgan battaniye yıkama işlemleri periyodik olarak ustalaşmış makineler ve deneyimli personellerle gerçekleştirildiğinde ürünlerin kaliteli kullanım ömürleri uzayacak ve sağlığınızın korunmasının devamlılığı sağlanacaktır.

Yorgan ve battaniyeleriniz yıkandıktan sonrasında tek taraflı sıkma işlemi gerçekleştirilmekte olup, ürünlerinizin şekil yapısında da değişim olmasının önüne geçilmektedir. Hijyenik temizlik sağlandıktan sonrasında nakliye esnasında da ürünlerinizin dış etkenlerle hijyeninin zarar görmemesi için özel vakumlama sistemleriyle paketleme yapılmasının ardından sizlere teslim edilmektedir.