Hurma Halı Yıkama

Hurma halı yıkama

Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren halı yıkama hurma çevresinde ikamet etmekte olan kişilere hizmet vermektedir. Halı yıkama tekniklerini geliştiren şirketin hizmetlerini üst planda tutmak için ileri yöneylik yatırımları bulunur. Bu yatırımların başında bilgisayar kontrollu halı yıkama makinelerinin satın alınması gelmektedir. Koltuk, halı ve yorganlarınızı tertemiz yıkayarak sizlere zamanında teslim etmekteyiz. Kullandığımız tüm deterjan ve temizlik ürünleri kalitelidir. Halılarınızı tozu alındıktan sonra hızlı halı yıkama makinelerinde yıkayarak dezenfekte etmekteyiz. Paketleme ve depolama birimi ürünlerinizi zarar vermeden teslimat için hazır hale getirmektedir.

Hurma halı yıkama hangi mahallelere bakıyor?

Antalya’ın hurma mahallesi halı yıkama işlerinin büyük bir bölümünü yapan temizlik firması diğer ilçelerden de randevular almaktadır. Son teknoloji hizmetleri bulunan şirketin iletişim numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlar gayet makul ve uygundur. Yüksek çaba ve uzun zaman alan halılarınızı bize teslim ederek, vakit ve nakit tasarrufu yapabilirisiniz. Her türlü halı cinsi ve ebadına uygun yıkama makineleri ile kısa sürede tüm işlemleriniz zamanında tamamlanarak, size teslim ediliyor. Özel paketleme ve ücretsiz teslimat gibi avantajlardan yararlanmak izin sizler de hemen firma bilgilerinden halılarınızı yıkatmak için randevu alabilirsiniz.

Hurma halı yıkama kaç kişi çalıştırıyor?

Türkiye’de gelişim gösterme eğiliminde olan halı yıkama piyasasında birçok farklı firma yer almaktadır. Her firmanın yıkama ve temizlik hizmetleri farklılık gösterebilir. Bazıları aynı zamanda perde, koltuk gibi ürünlerin de temizliğini yaparken bazı firmaların sadece halı yıkama işine yoğunlaştığını görebilirsiniz. Hurma halı yıkama koltuk, kilim, antika halı, oturma grubu, perde, yorgan ve battaniye gibi geniş bir iş koluna sahiptir. Her ürün için ayrı yetiştirilmiş kalifiye elemanlar ve yıkama ustaları çalışmaktadır. Geniş çalışan kadrosuna sahip yıkama merkezinin 50’den fazla personeli olduğu belirtilmiştir.

Hurma halı yıkama belgeleri var mı?

Yasal olarak bir sorunu bulunmayan hızlı koltuk yıkama merkezinin belediye, maliye ve sağlık bakanlığından tüm izin ve sertifikalara sahip olduğu görülmektedir. Yapılan kontrollerde halılarda kullanılan ürünlerin insan sağlığına zarar vermeyen kimyasallar olduğu onaylanmıştır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir