Uncalı halı yıkama

Halılardaki inatçı lekeler artık siz hanımlarda bir can sıkıcı durum olmaya başladı ise Uncalı Halı yıkama sizlere en güvenli temizlik yöntemini sunacaktır. Halılarınız kapınızdan alınmasından sonra tekrar aynı şekilde adresinize teslimatı hijyenik bir şekilde sağlanacaktır. Halılar merdiven altı işlemlerine tabi tutan basit firmalar gibi değil, tamamen otomatik makineler içerisinde yıkanmaya devam edilmektedir.

Halı yıkama işlemleri ehemmiyet istemektedir. Çünkü gün içerisinde en fazla halılarımız ile temas halinde oluruz. Halılarımız bünyemize geldikten sonra ilk olarak toz alma işleminden geçirilecektir. Daha sonrasında tam otomatik makinelerde yıkama işlemlerinin ardından durulaması sağlandıktan sonra kapalı ortamda kurumaya alınır. Halılarınız kapalı alan içerisinde kurutulacağı için tekrar havada bulunan toz ve diğer bakterilere maruz kalmasının da önüne geçilmiş olur.

Uncalı halı yıkama olarak yıkama işlemlerinde özel şampuanlar kullanmaktayız. Yani sıra dışı bir deterjan kullanarak halı yüzeyinde mat bir duruma gelmesinin önüne geçilir. Aynı zamanda halı üzerindeki şampuanlar vakumlama işlemine tabi tutularak temizlenecektir.

Teknolojik aletler ve profesyonel personelimiz eşliğinde işlemler sağlanır. Güler yüzlü personelimiz sizlerle kuracağı iletişime dahi dikkat etmektedir. Gelişi güzel bir şekilde halılarınız teslim alınmamaktadır. Halılarınız bir makbuz eşliğinde teslim alınarak ambalajlı bir şekilde teslim edilecektir. Kaliteyi uzaklarda aramadan direkt şekilde firmamız ile iletişim kurmaktan asla çekinmeyiniz. Evlerinizdeki en önemli eşyalar sırasında ilk sırada bulunan halılar artık güvenli ellerde bulunacaktır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir